Efektownie się prezentujący, mega wygodny i atrakcyjny wizualnie dla wszystkich, niezależnie od wieku, wykształcenia czy zajmowanego stanowiska. Idealny do przestrzeni domowych, gdzie króluje ład, porządek, ale i ciekawy pomysł na aranżację przestrzeni. Bo o tym, że odważni gotowi do eksperymentów są ci, którzy mają we własnych czterech kątach fotel jajo, przekonywać nie trzeba dziś nikogo.

Jakie są główne założenia producentów fotela w kształcie jaja? To przede wszystkim potrzeba zapewnienia użytkownikom oryginalnego mebla maksymalnego uczucia prywatności, anonimowości, a przy tym także – wyjątkowego komfortu, o którym marzy większość z nas już przy przekraczaniu progu własnego domu.

Wyrazisty i nietypowy jeszcze do niedawna fotel jajo coraz częściej stanowi jedną z głównych ozdób wnętrz zaaranżowanych w stylu eklektycznym bądź tych, w których główną nutę stylistyczną tworzy nurt retro. Dziś fotel jajo dostępny jest w pełnej palecie kolorystycznej i wzorzystej, a przy tym także kształtnej – producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych kształtach i formach foteli, przez co na rynku dostępnych jest tak wiele rozwiązań, że z pewnością poszukiwacze piękna w atrakcyjnej formie meblowej znajdą coś właśnie dla siebie.

Fotel jajo w nowoczesnej odsłonie może różnić się rodzajem obicia – bo możliwości jest naprawdę moc. I tak na rynku branżowym wybierać można zarówno z obić tkaninowych, jak i solidniejszych, skórzanych czy o bardzo ciekawym designie – obić patchworkowych.

Fotel jajo pozwala niejako na zamknięcie się w środku i podwinięcie nóg, dając uczucie niespotykanego nigdzie indziej komfortu. Tu liczy się przede wszystkim maksymalna wygoda użytkownika, ale nie tylko. Istotne pozostaje także to, że oto najprawdziwszy koneser piękna i ciekawych rozwiązań może stać się właścicielem mebla na tyle wyjątkowego i ładnego, że będą mu go zazdrościć nie tylko domownicy, ale i odwiedzający goście. A dla efektu WOW warto zrobić wszystko!